Kupujesz buty przez Internet i nie wiesz, jak dobrać odpowiedni rozmiar? Koniecznie skorzystaj z tabeli rozmiarów, która ułatwi ci dokonanie słusznego wyboru! Nie od dziś wiadomo, że rozmiar rozmiarowi nierówny, a każda marka rządzi się w tym względzie swoimi prawami. Dlatego zmierz odcisk swojej stopy na kartce papieru, a następnie porównaj wymiar z tabelą rozmiarów danej firmy. Dzięki temu, że wymiary w tabeli podane są w centymetrach, bez trudu idealnie dopasujesz rozmiar obuwia dla siebie czy dziecka! Dzięki temu unikniesz konieczności zwracania czy wymiany towaru i będziesz cieszyć się trafionym zakupem.

  • Męskie
  • Damskie
  • Dziecięce

Marzą Ci się nowe Nike, adidasy, Pumy czy inne buty sportowe popularnej marki, ale nie wiesz, jak dobrać dla siebie odpowiedni rozmiar? Bez obaw – to prostsze, niż mogłoby się wydawać! Sięgnij do tabeli rozmiarów wybranej firmy, która pomoże Ci właściwie dopasować idealne obuwie! Tabele rozmiarów męskich są przejrzyste i bardzo łatwo je odczytać. Wystarczy, że zmierzysz swoją stopę lub wkładkę ulubionych butów, a następnie porównasz wymiar z tymi w tabeli. Dopasowanie obuwia co do milimetra gwarantowane i to bez wychodzenia z domu!

Buty Męskie Nike Tabela Rozmiarów

US 66,577,588,599,51010,5
EU 38,5394040,5414242,5434444,5
CM 2424,52525,52626,52727,52828,5
US 1111,512131415161718
EU 4545,54647,548,549,550,551,552,5
CM 2929,530313233343536

Buty Męskie Reebok Tabela Rozmiarów

US 88,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
EU 40,5414242,5434444,54545,546474848,54950
CM 2626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,533

Buty Męskie Puma Tabela Rozmiarów

US 7,588,599,51010,51111,51212,51314
EU 4040,5414242,5434444,5454646,54748
CM 25,52626,52727,52828,52929,53030,53132

Buty Męskie adidas Tabela Rozmiarów

US 66,577,588,599,51010,5
EU 38 2 /3 39 1 /3 4040 2 /3 41 1 /3 4242 2 /3 43 1 /3 4444 2 /3
CM 2424,52525,52626,52727,52828,5
US 1111,51212,51313,51414,515
EU 45 1 /3 4646 2 /3 47 1 /3 4848 2 /3 49 1 /3 5050 2 /3
CM 2929,53030,53131,53232,533

Buty Męskie Timberland Tabela Rozmiarów

US 77,588,599,51010,51111,512131415
EU 404141,5424343,54444,54545,54647,54950
CM 2525,52626,52727,52828,52929,530313233

Buty Męskie New Balance Tabela Rozmiarów

US 44,555,566,577,588,59
EU 363737,53838,539,54040,541,54242,5
CM 2222,52323,52424,52525,52626,527
D (mm) ------9092949597
2E (mm) ------101102104105108
US 9,51010,51111,51212,5131415
EU 434444,54545,546,54747,54950
CM 27,52828,52929,53030,5313233
D (mm) 98100101103105107108110114118
2E (mm) 109111112114115117118120124128

Buty Męskie Lacoste Tabela Rozmiarów

US 77,588,599,51010,5
EU 39,54040,5414242,54344
CM 24,625,125,425,826,526,727,127,8
US 1111,51212,513141516
EU 44,5454646,547484950
CM 2828,629,129,43030,53131,5

Buty Męskie Converse Chuck Taylor All Star Tabela Rozmiarów

US 5,566,577,588,599,51010,51111,5
EU 383939,5404141,54242,5434444,54546
CM 24,524,52525,52626,52727,52828,52929,530

Oznaczenia:
EU – rozmiar europejski
US – rozmiar amerykański
CM – przybliżona długość wkładki
D – szerokość standardowa
2E – szerokość poszerzana


Odzież Męska Nike (w cm)

ROZMIAR MLXLXXL
WZROST 178183188193
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ 96-104104-112112-124124-136
OBWÓD TALII 81-8989-9797-109109-121
OBWÓD BIODER 96-104104-112112-120120-128

Odzież Męska Puma (w cm)

ROZMIAR XSSMLXLXXLXXXL
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ 8492100108116124132
OBWÓD TALII 76828896104114124

Odzież Męska Timberland (w cm)

ROZMIAR SMLXL
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ 86-9197-102107-112117-122
OBWÓD TALII 74-7981-8691-69102-107
OBWÓD SZYI 36-3738-3941-4243-44

Odzież Męska adidas (w cm)

ROZMIAR XSSMLXLXXL
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ 889296100104108
OBWÓD TALII 747882869094
WZROST 164170176182188192

Skarpetki Męskie Nike

ROZMIAR XSSMLXL
ROZMIAR BUTA EUR 30-3435-3838-4242-4646-50
DŁUGOŚĆ STOPY (w cm) 21-21,521,5-24,524,5-2727-3030-33,5

Czapki adidas

ROZMIAR OSFBOSFTOSFCOSFYOSFWOSFMOSFL
OBWÓD GŁOWY (w cm) 44-4848-5050-5252-5454-5656-5858-60

Czapki Nike - z regulacją

ROZMIAR One Size Fits All - Adults
ROZMIAR NUMERYCZNY 6 3 / 4 – 7 5 /8
OBWÓD GŁOWY (cale) 21 1 / 8 – 23 7 /8
OBWÓD GŁOWY (cm) 54-61

Czapki Nike - Full Cap Nike

ROZMIAR Dopasowany krój S/MDopasowany krój L/XLZ regulacją – dla mężczyzn
ROZMIAR NUMERYCZNY 6 7 / 8 – 7 3 /8 7 1 / 8 – 7 5 /8 6 3 / 4 – 7 3 /4
OBWÓD GŁOWY (cale) 21 5 / 8 – 23 1 /8 22 3 / 8 – 23 7 /8 21 1 / 4 – 24 1 /4
OBWÓD GŁOWY (cm) 55-5957-6154-62

Czapki Nike - Rozmiary literowe

ROZMIAR XSXS/SSS/MMM/LLL/XLXLXL/XLL
ROZMIAR NUMERYCZNY 6 3 /4 6 7 /8 77 1 /8 7 1 /4 7 3 /8 7 1 /2 7 5 /8 7 3 /4 7 7 /8
OBWÓD GŁOWY (cale) 21 1 /8 21 1 /2 21 7 /8 22 1 /4 22 5 /8 2323 1 /2 23 7 /8 24 1 /4 24 5 /8
OBWÓD GŁOWY (cm) 54555657585960616263

Czapki New Era

CM 54.955.856.857.758.759.660.661.562.563.5
INCHES 21 5 /8 2222 3 /8 22 3 /4 23 1 /8 23 1 /2 23 7 /8 24 1 /4 24 5 /8 25
US 6 7/877 1/87 1/47 3/87 1/27 5/87 3/47 7/88
59FIFTY®
19TWENTY
6 7/877 1/87 1/47 3/87 1/27 5/87 3/47 7/88
9FIFTY™ SMALL
MEDIUM
SMALL
MEDIUM
SMALL
MEDIUM
SMALL
MEDIUM
SMALL
MEDIUM
SMALL
MEDIUM
----
--MEDIUM
LARGE
MEDIUM
LARGE
MEDIUM
LARGE
MEDIUM
LARGE
MEDIUM
LARGE
MEDIUM
LARGE
--
----LARGE
XLARGE
LARGE
XLARGE
LARGE
XLARGE
LARGE
XLARGE
LARGE
XLARGE
LARGE
XLARGE
9FIFTY™
9TWENTY™
-ONE FITS
MOST
ONE FITS
MOST
ONE FITS
MOST
ONE FITS
MOST
ONE FITS
MOST
ONE FITS
MOST
---
29TWENTY ---SMALL
57.5 CM
MEDIUM
58.5 CM
LARGE
59.5 CM
XLARGE
60.5 CM
---

Perfekcyjnie dopasowany rozmiar obuwia to komfort poruszania się i stylowy wygląd. Boisz się kupować buty przez Internet ze względu na brak możliwości przymierzenia ich? Bez obaw! Tabela damskich rozmiarów pozwoli Ci idealnie dopasować wymiar buta do wymiaru stopy co do milimetra. Wystarczy, że dobrze zmierzysz swoją stopę, a następnie porównasz wynik z tabelą rozmiarów na stronie. Dzięki temu, że każda marka obuwnicza udostępnia swoją tabelę, możesz bezbłędnie wybrać dla siebie obuwie różnych firm! Wygodne, szybkie i trafione zakupy są na wyciągnięcie ręki!

Buty Damskie Nike Tabela Rozmiarów

US 55,566,577,588,599,51010,51111,512
EU 35,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,5
CM 2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,529

Buty Damskie Reebok Tabela Rozmiarów

US 55,566,577,588,599,51010,51111,512
EU 3535,5363737,53838,5394040,5414242,54344
CM 2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,529

Buty Damskie Puma Tabela Rozmiarów

US 5,566,577,588,599,51010,511
EU 35,5363737,53838,5394040,5414242,5
CM 2222,52323,52424,52525,52626,52727,5

Buty Damskie adidas Tabela Rozmiarów

US 4,555,566,577,588,599,51010,51111,5
EU 35 1 /3 3636 2 /3 37 1 /3 3838 2 /3 39 1 /3 4040 2 /3 41 1 /3 4242 2 /3 43 1 /3 4444 2 /3
CM 21,52222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,5

Buty Damskie Timberland Tabela Rozmiarów

US 44,555,566,577,588,599,5
EU 34,53535,5363737,53838,53939,54041
CM 2121,52222,52323,52424,52525,52626,5

Buty Damskie New Balance Tabela Rozmiarów

US 55,566,577,588,599,51010,5
EU 353636,53737,538394040,54141,542,5
CM 2222,52323,52424,52525,52626,52727,5
B (mm) 909293959698100102103105106109
D (mm) 98100101103104106107109110112113117

Buty Damskie Lacoste Tabela Rozmiarów

US 55,566,577,588,599,51010,511
EU 35,5363737,5383939,54040,5414242,543
CM 22,722,923,82424,325,125,425,625,826,326,72727,4

Buty Damskie Converse Tabela Rozmiarów

US 44,555,566,577,588,599,5
EU 34,53535,5363737,53838,5394040,541
CM 2121,52222,52323,52424,52525,52626,5

Buty Damskie Converse Chuck Taylor All Star Tabela Rozmiarów

US 55,566,577,588,599,5
EU 353636,53737,5383939,54041
CM 2222,52323,52424,524,52525,526

Oznaczenia:
EU – rozmiar europejski
US – rozmiar amerykański
CM – przybliżona długość wkładki
B – szerokość standardowa
D – szerokość poszerzana


Odzież Damska Nike (w cm)

ROZMIAR XSSML
WZROST 158163168173
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ 76-8383-9090-9797-104
OBWÓD TALII 60-6767-7474-8181-88
OBWÓD BIODER 84-9191-9898-105105-112

Odzież Damska Puma (w cm)

ROZMIAR XSSMLXLXXLXXXL
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ 82869196101107113
OBWÓD TALII 65687480869298
OBWÓD BIODER 9396101106112118124

Odzież Damska adidas (w cm)

ROZMIAR XSSML
SPODNIE I SZORTYTALIA 61-6667-7273-7879-85
BIODRA 86-9192-9798-103104-110
WEWNĘTRZNA DŁUGOŚĆ NOGAWKI 7878.57979.5
KOSZULKI I TOPYKLATKA PIERSIOWA 77-8283-8889-9495-101
TALIA 61-6667-7273-7879-85
BIODRA 86-9192-9798-103104-110
ETYKIETA XS/30-32S/34-36M/38-40L/42-44

Skarpetki Nike

WZROST XSSMLXL
ROZMIAR BUTA EUR 30-3435-3838-4242-4646-50
DŁUGOŚĆ STOPY W CM 21-21,521,5-24,524,5-2727-3030-33,5

Czapki adidas

ROZMIAR OSFBOSFTOSFCOSFYOSFWOSFMOSFL
OBWÓD GŁOWY (w cm) 44-4848-5050-5252-5454-5656-5858-60

Czapki Nike - z regulacją

ROZMIAR One Size Fits All - Adults
ROZMIAR NUMERYCZNY 6 3 / 4 – 7 5 /8
OBWÓD GŁOWY (cale) 21 1 / 8 – 23 7 /8
OBWÓD GŁOWY (cm) 54-61

Czapki Nike - Full Cap Nike

ROZMIAR Dopasowany krój S/MDopasowany krój L/XLZ regulacją – dla KOBIET
ROZMIAR NUMERYCZNY 6 7 / 8 – 7 3 /8 7 1 / 8 – 7 5 /8 6 3 / 4 – 7 1 /2
OBWÓD GŁOWY (cale) 21 5 / 8 – 23 1 /8 22 3 / 8 – 23 7 /8 21 1 / 4 – 23 1 /2
OBWÓD GŁOWY (cm) 55-5957-6154-62

Czapki Nike - Rozmiary literowe

ROZMIAR XSXS/SSS/MMM/LLL/XLXLXL/XLL
ROZMIAR NUMERYCZNY 6 3 /4 6 7 /8 77 1 /8 7 1 /4 7 3 /8 7 1 /2 7 5 /8 7 3 /4 7 7 /8
OBWÓD GŁOWY (cale) 21 1 /8 21 1 /2 21 7 /8 22 1 /4 22 5 /8 2323 1 /2 23 7 /8 24 1 /4 24 5 /8
OBWÓD GŁOWY (cm) 54555657585960616263

Priorytet przy wyborze dziecięcych bucików? Oczywiście odpowiedni dobór rozmiaru, dzięki któremu dziecko może w pełni komfortowo poruszać się w nowym obuwiu! Pomocne w tym względzie okażą się tabele dziecięcych rozmiarów, które udostępnia dziś każda, ceniona marka obuwnicza. Zmierz stopę swojego dziecka, odrysowując ją na papierze lub sięgnij po wkładkę jego ulubionych bucików. Następnie porównaj wymiar z tymi w tabeli i w razie konieczności dodaj pół centymetra, by obuwie posłużyło dziecku dłużej. Dbanie o komfort małych stóp jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś!

Buty Młodzieżowe Nike Tabela Rozmiarów

US 3,5Y4Y4,5Y5Y5,5Y6Y6,5Y7Y
EU 35,53636,537,53838,53940
CM 22,52323,523,5242424,525

Buty Dziecięce Nike Tabela Rozmiarów

US 10,5C11C11,5C12C12,5C1313,5C1Y1,5Y2Y2,5Y3Y
EU 27,52828,529,5303131,5323333,53435
CM 16,51717,51818,51919,52020,52121,522

Buty Niemowlęce Nike Tabela Rozmiarów

US 2C2,5C3C3,5C4C4,5C5C5,5C6C
EU 171818,51919,5202121,522
CM 88,599,51010,51111,512
US 6,5C7C7,5C8C8,5C9C9,5C10C
EU 22,523,5242525,52626,527
CM 12,51313,51414,51515,516

Buty Młodzieżowe Reebok Tabela Rozmiarów

US 33,544,555,566,577,58
EU 3434,5353636,5373838,5394040,5
CM 2222,52323,523,52424,524,52525,526

Buty Dziecięce Reebok Tabela Rozmiarów

US 10,51111,51212,51313,511,522,5
EU 2727,528293030,53131,53232,533
CM 16,51717,51818,51919,52020,52121,5

Buty Młodzieżowe Puma Tabela Rozmiarów

US 4Y4,5Y5Y5,5Y6Y6,5Y7Y
EU 35,5363737,53838,539
CM 2222,52323,52424,525

Buty Dziecięce Puma Tabela Rozmiarów

US 11C12C12,5C13C1Y1,5Y2Y2,5Y3Y3,5Y
EU 282930313232,5333434,535
CM 1717,51818,51919,52020,52121,5

Buty Niemowlęce Puma Tabela Rozmiarów

US 3C4C5C5,5C6C7C8C9C9,5C10C
EU 18192021222324252627
CM 1212,51313,51414,51515,51616,5

Buty Młodzieżowe adidas Tabela Rozmiarów

US 3,544,555,566,577,5
EU 35,53636 2/337 1/33838 2/339 1/34040 2/3
CM 21,622,122,522,923,323,824,224,625

Buty Dziecięce adidas Tabela Rozmiarów

US 10,5C11C11,5C12C12,5C13C13,5C1Y1,5Y2Y2,5Y3Y
EU 2828,5293030,53131,5323333,53435
CM 16,61717,417,818,318,719,119,52020,420,821,2

Buty Niemowlęce adidas Tabela Rozmiarów

US 1C2C3C4C5C5,5C6C6,5C7C7,5C8C8,5C9C9,5C10C
EU 161718192021222323,5242525,52626,527
CM 8,199,810,611,512,312,813,213,61414,514,915,315,716,1

Buty Młodzieżowe Timberland Tabela Rozmiarów

US 3,5Y4Y4,5Y5Y5,5Y6Y6,5Y7Y
EU 35,5363737,5383939,540
CM 2222,522,52323,52424,525

Buty Dziecięce Timberland Tabela Rozmiarów

US 12,5C13C13,5C1Y1,5Y2Y2,5Y3Y
EU 30,5313232,5333434,535
CM 18,51919,52020,520,52121,5

Buty Niemowlęce Timberland Tabela Rozmiarów

US 4C4,5C5C5,5C6C6,5C7C7,5C8C
EU 2020,5212222,52323,52425
CM 121212,51313,5141414,515
US 8,5C9C9,5C10C10,5C11C11,5C12C
EU 25,52626,5272828,52930
CM 15,5161616,51717,51818,5

Buty Młodzieżowe New Balance Tabela Rozmiarów

US 3,5Y4Y4,5Y5Y5,5Y6Y6,5Y7Y
EU 35,5363737,53838,53940
CM 21,52222,52323,52424,525

Buty Dziecięce New Balance Tabela Rozmiarów

US 10,5C11C11,5C12C12,5C13C13,5C1Y1,5Y2Y2,5Y3Y
EU 2828,5293030,5313232,53333,534,535
CM 16,51717,517,51818,5191919,52020,521

Buty Niemowlęce New Balance Tabela Rozmiarów

US 2C2,5C3C3,5C4C4,5C5C5,5C6C
EU 171818,5192020,52121,522,5
CM ------121213
US 6,5C7C7,5C8C8,5C9C9,5C10C
EU 2323,5242525,52626,527,5
CM 1313,51414,5151515,516

Buty Młodzieżowe Lacoste Tabela Rozmiarów

US 3Y3,5Y4Y4,5Y5Y5,5Y6Y6,5Y
EU 34,53535,5363737,53839
CM --------

Buty Dziecięce Lacoste Tabela Rozmiarów

US 11C11,5C12C12,5C13C13,5C1Y1,5Y2Y2,5Y
EU 2828,5293030,5313232,53334
CM ----------

Buty Niemowlęce Lacoste Tabela Rozmiarów

US 4C4,5C5C5,5C6C6,5C7C7,5C8C8,5C9C9,5C10C10,5C
EU 1919,52020,521222323,52424,5252626,527
CM --------------

Oznaczenia:
EU – rozmiar europejski
US – rozmiar amerykański
CM – przybliżona długość wkładki

[script]function tabs_m1() {tab_m1 = document.getElementsByClassName('tab_m1');tab_k1 = document.getElementsByClassName('tab_k1');tab_d1 = document.getElementsByClassName('tab_d1');m1 = document.getElementById('m1');k1 = document.getElementById('k1');d1 = document.getElementById('d1');tab_m1[0].id = 'tab_active';tab_k1[0].id = '';tab_d1[0].id = '';m1.style.display = 'block';k1.style.display = 'none';d1.style.display = 'none';}function tabs_k1() {tab_m1 = document.getElementsByClassName('tab_m1');tab_k1 = document.getElementsByClassName('tab_k1');tab_d1 = document.getElementsByClassName('tab_d1');m1 = document.getElementById('m1');k1 = document.getElementById('k1');d1 = document.getElementById('d1');tab_m1[0].id = '';tab_k1[0].id = 'tab_active';tab_d1[0].id = '';m1.style.display = 'none';k1.style.display = 'block';d1.style.display = 'none';}function tabs_d1() {tab_m1 = document.getElementsByClassName('tab_m1');tab_k1 = document.getElementsByClassName('tab_k1');tab_d1 = document.getElementsByClassName('tab_d1');m1 = document.getElementById('m1');k1 = document.getElementById('k1');d1 = document.getElementById('d1');tab_m1[0].id = '';tab_k1[0].id = '';tab_d1[0].id = 'tab_active';m1.style.display = 'none';k1.style.display = 'none';d1.style.display = 'block';}[/script]
Powrót do sklepu
×
[script]function chatPopup(url) {chatWindow = window.open(url,'chatWindow','height=768,width=1024,right=10,bottom=10,resizable=yes,scrollbars=yes,toolbar=yes,menubar=no,location=no,directories=no,status=yes')}[/script]
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});[/script]
[script]/* MIG */[/script]